مدافعون - مدافعان حرم

مدافعون - پایگاه اطلاعاتی رسمی مدافعان حرم و جبهه مقاومت

مدافعون - مدافعان حرم

مدافعون - پایگاه اطلاعاتی رسمی مدافعان حرم و جبهه مقاومت

مدافعون - مدافعان حرم

رفع الله رایة العباس
کلنا عباسک یا زینب
لن تسبی زینب مرتین
لبیک یا حسین
لبیک یا زینب
مدافعون - پایگاه رسمی مدافعان حرم

آخرین نظرات

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰
جاسوسی به بهانه اعزام به عراق برای مبارزه با داعش؛
سایت حریم شیعه از دسترس خارج شد

چند وقتی است که سایتی با عنوان " مدافعان حریم تشیع " با ادعای سامان دهی فعالیت سازمان مردم نهاد شهر تهران جهت اعزام به عراق و مقابله با داعش راه اندازی شده است.

چند وقتی است که سایتی با عنوان "مدافعان حریم تشیع" راه اندازی شده است. که ثبت نام مدافعان حرم را با تظاهر و فریب انجام میدهد.

مجریان این سایت مدعی هستند که دلیل راه اندازی این پایگاه اینترنتی سامان دهی فعالیت سازمان‌های مردم نهاد پایتخت جهت اعزام به عراق و مقابله با داعش است.

پیگیری ما از نهادهای مسئول حکایت از این دارد که این سایت توسط عناصر بیگانه و مجاهدین - منافقین - خلق ایران و داعش راه اندازی شده و هدف اصلی آن شناسایی عناصر بسیجی و اماده دفاع از حرم و گرفتن اطلاعات شخصی آنها است.

افراد امنیتی به تمام افرادی که خواهان اعزام و ثبت نام هستند توصیه میکنند اطلاعات شخصی خود را در اختیار هیچ افرادی تاکید میکنند هیچ افرادی (سایت یا حضوری و یا پیامکی) قرار ندهند.

چون تروریست ها در صدد شناسایی افراد داوطلب میباشند.

http://www.axgig.com/images/45775453638109776785.png

البته این سایت هم‌اکنون از سوی دستگاه های مربوطه فیلتر و از دسترس عموم خارج است.

گفتنی است متاسفانه خبر این ثبت نام را بیشتر سایت ها و خبرگزاری های معتبر و رسمی اعلام کردند که باعث ثبت نام زیادی در این سایت شد.

  • خدام السیدة زینب
  • ۰
  • ۰
مدافعان حرم - نبش قبر حضرت یونس (ع) توسط داعش
زمان : 12:22

نبش قبر حضرت یونس(ع) توسط داعش

عناصر تکفیری داعش پس از یورش به مرقد حضرت یونس(ع) در موصل اقدام به نبش قبر ایشان کردند.

 سایت "عراق القانون" روز پنج شنبه به نقل از یک منبع امنیتی در موصل تأکید کرد، عناصر داعش به مرقد یونس پیامبر(ع) در این شهر یورش بردند.

 این منبع خاطرنشان کرد که تروریستهای تکفیری اقدام به نبش قبر حضرت یونس (ع) کردند.

 منابع رسانه ای حدود دو هفته قبل نیز گزارش داده بودند که عناصر داعش همه کارکنان مراقد یونس و دانیال نبی (ع) را ربوده و این دو مرقد را بستند.

 از سوی دیگر سرلشکر فاضل البرواری، فرمانده نیروی معروف به «تیپ طلایی» ارتش عراق اعلام کرد که خیابان های شهر تکریت از اجساد تروریست های کشته شده عضو داعش پر شده است.

 فرمانده تیپ طلایی ارتش عراق پنجشنبه شب در یک کنفرانس خبری افزود: نیروهای این تیپ، تروریست ها را با فاصله ای 50 متری محاصره کرده و تعداد زیادی از آنها را به هلاکت رسانده اند، به گونه ای که خیابان های تکریت از اجساد آنها مملو شده است.
،،،،،
  • خدام السیدة زینب

مدافعون - مدافعان حرم

مدافعان حرم

مدافعون